Musical

Musicals beleef je in Amare!

Laat je meeslepen door een verhaal, de muziek, zang of dans. Of allemaal tegelijk!

Waar anders zie je groots decor, extravagante pruiken en kostuums en een cast die kan spelen, dansen én zingen samenkomen? In het theater komt de magie van musical pas écht tot leven. Bekijk hier welke musicals er dit theaterseizoen te beleven zijn in Amare.

Events:

  • Wed 27 Sep '23
    -
    Sun 1 Oct '23
    Dates and times
    • Wed 27 Sep '23
      20:00
      Amare, Den Haag
      Danstheater
      € 10,00 – € 62,50
    • Thu 28 Sep '23
      20:00
      Amare, Den Haag
      Danstheater
      € 10,00 – € 62,50
    • Fri 29 Sep '23
      20:00
      Amare, Den Haag
      Danstheater
      € 10,00 – € 67,50
    • Sat 30 Sep '23
      15:00
      Amare, Den Haag
      Danstheater
      € 10,00 – € 62,50
    • Sat 30 Sep '23
      20:00
      Amare, Den Haag
      Danstheater
      € 10,00 – € 67,50
    • Sun 1 Oct '23
      14:00
      Amare, Den Haag
      Danstheater
      € 10,00 – € 67,50
    • Thu 5 Jan '23
      19:00 - 20:15
      Amare, Den Haag
      Danstheater
    • Thu 5 Jan '23
      21:00 - 22:15
      Amare, Den Haag
      Danstheater
    • Tue 22 Nov '22
      20:15 - 22:55
      Amare, Den Haag
      Danstheater
    • Wed 23 Nov '22
      20:15 - 22:55
      Amare, Den Haag
      Danstheater
    • Thu 24 Nov '22
      20:15 - 22:55
      Amare, Den Haag
      Danstheater
    • Wed 12 Oct '22
      19:30 - 22:10
      Amare, Den Haag
      Danstheater
    • Thu 13 Oct '22
      19:30 - 22:10
      Amare, Den Haag
      Danstheater
    • Fri 14 Oct '22
      19:30 - 22:10
      Amare, Den Haag
      Danstheater
    • Sat 15 Oct '22
      14:30 - 17:10
      Amare, Den Haag
      Danstheater
    • Sat 15 Oct '22
      19:30 - 22:10
      Amare, Den Haag
      Danstheater
    • Sun 16 Oct '22
      14:30 - 17:10
      Amare, Den Haag
      Danstheater
    • Tue 5 Apr '22
      20:00
      Amare, Den Haag
      Danstheater
    • Wed 6 Apr '22
      20:00
      Amare, Den Haag
      Danstheater
    • Thu 7 Apr '22
      20:00
      Amare, Den Haag
      Danstheater
    • Fri 8 Apr '22
      20:00
      Amare, Den Haag
      Danstheater
    • Sat 9 Apr '22
      15:00
      Amare, Den Haag
      Danstheater
    • Sat 9 Apr '22
      20:00
      Amare, Den Haag
      Danstheater
    • Sun 10 Apr '22
      14:15
      Amare, Den Haag
      Danstheater