Family

Come and see family shows in Amare!

Niets is mooier dan samen onvergetelijke herinneringen creëren. Dat kan bij Amare! Bij ons is iedereen welkom om, misschien wel voor de eerste keer, in aanraking te komen met theater. 

Voor jong en oud is er wel iets te zien, te horen of te beleven in hét cultuurhuis van Den Haag! Breng bijvoorbeeld in de herfstvakantie een bezoekje aan Festival De Betovering of in de kerstvakantie aan A Christmas Carol (6+) en Brandweerman Sam (2+). Bekijk hier welke jeugd- en familievoorstellingen er dit theaterseizoen te zien zijn in Amare. 

Events:

  • Buikvlinders (6+)

    Ensemble Residentie Orkest
    Sat 15 Oct 11:00
    Een sprookje voor jong en oud
    Amare, Den Haag
    Amare Studio
    Sat 15 Oct '22
    11:00
    Tickets
    • Sat 22 Oct '22
      11:00
      Amare, Den Haag
      Spinozafoyer
    • Sat 22 Oct '22
      13:30
      Amare, Den Haag
      Spinozafoyer
    • Sun 23 Oct '22
      11:00
      Amare, Den Haag
      Spinozafoyer
    • Sun 23 Oct '22
      13:30
      Amare, Den Haag
      Spinozafoyer
    • Mon 24 Oct '22
      11:00
      Amare, Den Haag
      Amare Studio
    • Mon 24 Oct '22
      13:30
      Amare, Den Haag
      Amare Studio
    • Tue 25 Oct '22
      11:00
      Amare, Den Haag
      Amare Studio
    • Tue 25 Oct '22
      13:30
      Amare, Den Haag
      Amare Studio
    • Thu 27 Oct '22
      12:00
      Amare, Den Haag
      Amare Studio
    • Thu 27 Oct '22
      14:00
      Amare, Den Haag
      Amare Studio
    • Thu 27 Oct '22
      16:00
      Amare, Den Haag
      Amare Studio
    • Fri 28 Oct '22
      10:00
      Amare, Den Haag
      Amare Studio
    • Fri 28 Oct '22
      12:00
      Amare, Den Haag
      Amare Studio
    • Fri 28 Oct '22
      14:00
      Amare, Den Haag
      Amare Studio
    • Sat 29 Oct '22
      10:00
      Amare, Den Haag
      Amare Studio
    • Sat 29 Oct '22
      12:00
      Amare, Den Haag
      Amare Studio
    • Sat 29 Oct '22
      14:00
      Amare, Den Haag
      Amare Studio
  • Sun 30 Oct '22
    13:30 and 16:00
    Dates and times
    • Sun 30 Oct '22
      13:30
      Amare, Den Haag
      Danstheater
    • Sun 30 Oct '22
      16:00
      Amare, Den Haag
      Danstheater
    • Sun 13 Nov '22
      11:00
      Amare, Den Haag
      Amare Studio
    • Sun 13 Nov '22
      14:30
      Amare, Den Haag
      Amare Studio
  • Sun 27 Nov '22
    11:00 and 13:00
    Dates and times
    • Sun 27 Nov '22
      11:00
      De Nieuwe Regentes
    • Sun 27 Nov '22
      13:00
      De Nieuwe Regentes
    • Sun 25 Dec '22
      14:30
      Amare, Den Haag
      Danstheater
    • Mon 26 Dec '22
      14:30
      Amare, Den Haag
      Danstheater
    • Wed 28 Dec '22
      14:00
      Amare, Den Haag
      Danstheater
    • Wed 28 Dec '22
      19:30
      Amare, Den Haag
      Danstheater
    • Thu 29 Dec '22
      14:00
      Amare, Den Haag
      Danstheater
    • Thu 29 Dec '22
      19:30
      Amare, Den Haag
      Danstheater
  • Sun 8 Jan '23
    13:30 and 16:00
    Dates and times
    • Sun 8 Jan '23
      13:30
      Amare, Den Haag
      Danstheater
    • Sun 8 Jan '23
      16:00
      Amare, Den Haag
      Danstheater
    • Wed 25 Jan '23
      19:30
      Amare, Den Haag
      Danstheater
    • Thu 26 Jan '23
      19:30
      Amare, Den Haag
      Danstheater
    • Fri 27 Jan '23
      19:30
      Amare, Den Haag
      Danstheater
    • Sat 28 Jan '23
      19:30
      Amare, Den Haag
      Danstheater
    • Sun 29 Jan '23
      14:15
      Amare, Den Haag
      Danstheater
  • Sribi Switi (4+)

    Lloyds Company
    Sun 5 Feb 14:30
    Amare, Den Haag
    Amare Studio
    Sun 5 Feb '23
    14:30
    Tickets
    • Sun 12 Feb '23
      10:00
      Amare, Den Haag
      Amare Studio
    • Sun 12 Feb '23
      11:30
      Amare, Den Haag
      Amare Studio
    • Sat 25 Feb '23
      11:00
      Amare, Den Haag
      Amare Studio
    • Sat 25 Feb '23
      13:00
      Amare, Den Haag
      Amare Studio
  • WAVE

    Another Kind of Blue
    Sat 25 Feb 20:15
    A place where dance and technology come together
    Amare, Den Haag
    Danstheater
    Sat 25 Feb '23
    20:15
    Tickets
  • Sun 26 Feb '23
    14:30
    Tickets
    • Sun 12 Mar '23
      13:30
      Amare, Den Haag
      Amare Studio
    • Sun 12 Mar '23
      16:00
      Amare, Den Haag
      Amare Studio
  • Sun 2 Apr '23
    14:30
    Tickets