Wie is wie?
Directie
Jan Zoet
Leontien Wiering
Theatertechniek & Planning
Hugo van Hulst (manager), David van Akkeren, Arjen Bijtelaar, Alex van Doesburg, Rutger van Dun, Matthijs Grool, Steve de Groot, Michel Langezaal, Willem Nijland, Manon van den Nouland, Henry Ouwens, John van der Putten, Peter Röge, Robert Streefland, Anouk Thole, Marco Tiessens, Rowan Heeringa, Jouri Visser, Arno Wijnberg, Sandra Wubs, Marij Heintz, Mick van der Werff, Jeroen Arends, Jarno Burger, Jeroen Arends, Edward Eraly, Thijs Claassen, Lindi de Pater, Evander Fivet (stagiair)
Zakelijke verhuur
Judith Ravensbergen (hoofd), Pauline Fransen van de Putte, Joyce Griep - Tonnon, Luca Tolhuisen, Anne Cenin, Sarie Agema, Ariane de Geus (stagiair)
Programma
Geesje Prins (manager), Judy Albin, Miriam Brenner, Dorinda Hovenga, Neil Wallace, Mariska Simon, Gerko Telman, Melissa Tepper
Marketing
Mieke Beljaarts (manager), Beleke Bagchus, Luc den Bakker, Nadine Genuït, Henny van Haelen, Monique van Rijn, Carlijn Stortelder, Jorinde Vroonhof, Claire Wouters, Zoë Wals (stagiair), Sascha Meijer (stagiair)
Development & relatiebeheer
Irene Kovács (hoofd), Leonie Smit, Britt de Graaf
Office management
Benjamin Geurts
Huisvesting & Facilitair
Johan de Vos (manager), Duncan Bor, Marianne Havermans, Arnoud Jansen, Damoon Jawadnya, Willem Moerland, Shyam Bhagwandien, Marioleine Hendriks, Astrid Jahangier, Kitty Rolink, Monica Vermaat, Malik van Veen, Famke Voshol, Rolf Pronk, Lucretia Starke, Tieme Stoffels
ICT
Sander den Heijer, Amir Shahali
Financiën en Control
Martijn van de Kamp (hoofd), Sadhana Boedhoe, Eline Moormann, Deborah Verstrate
Horeca & Publieksservice
Blaise van de Griend (hoofd), Jurrien Bunk, Frederieke Creemers, Said el Hamouti, Lars Molenaar, Benjamin Nolten, Beeke Rog, Lisa Lucke, Didi Parlevliet
Informatie en kaartverkoop
Stephen Mooibroek (coördinator), Zoheb Jahangier, Tyrisha Leutscher, Julian van Lith, Meia Oei, Rita Pas, Ingrid Snoei, Inez van der Sluijs, Maron Teerds, Eric Stofmeel, Tyrisha Leutscher, Afra Duncan, Inge Haye, Olga Meulendijk
HR
Daiva de Heus, Angela Plijter
Comité van aanbevelingen
Wij zijn er trots op dat de volgende vertegenwoordigers uit het bedrijfsleven en de culturele sector hun naam verbonden hebben aan Amare en daarmee onze visie en missie ondersteunen:
Hans Biesheuvel | Voorzitter ONL voor Ondernemers |
Kaushilya Budhu Lall | Meijer Advocaten |
Tijl Beckand | Stand-upcomedian/cabaretier, presentator, kenner klassieke muziek |
Anja Bihlmaier | Dirigent Residentie Orkest |
Kees van Kooten | Cabaretier en schrijver |
Fabian Paagman | Algemeen directeur Paagman |
Karel de Rooij | Cabaretier en regisseur |
Pat Smith | Zanger en nachtburgemeester Den Haag |
Ab van van der Touw | Voorzitter Raad van Commissarissen Platform voor Techniek Talent |
Kenan Yildirim | Managing director Shell Pensioenen NL |
Cesar Zuiderwijk | Drummer Golden Earring |
Bruno Bruins | Staadsraad Raad van State |
Merlin Melles | Founder |