Arbeidsmigratie: Wat brengt Prinsjesdag?
-
ma 14 sep ’26
- Foyer open
- 16:45
- Start
- 17:00
- Eind
- 18:15
Tribunetrap
Programma
Spreker: Prof. Olaf van Vliet (Universiteit Leiden)
Moderator: Michel Michaloliakos
Actualiteitencollege in Den Haag door LeidenGlobal, Studium Generale Leiden en Haagsch Instituut GeopolitiekNu.
In dit actualiteitencollege in Den Haag bespreekt prof. dr. Olaf van Vliet wat de gevolgen van arbeidsmigratie zijn en hoe de overheid hier invloed op kan hebben. Ook wordt gekeken naar mogelijke maatregelen, zoals beleid voor arbeidsmigranten van buiten de EU en maatregelen op het gebied van werk, economie en regio’s. Tot slot is de vraag wat we rond Prinsjesdag hierover kunnen verwachten.
Na een korte analyse van Prof. Van Vliet (Universiteit Leiden) is er volop ruimte voor discussie en kennisuitwisseling. Onder leiding van Michel Michaloliákos (GeopolitiekNu) kunnen bezoekers vragen stellen, ervaringen delen en met elkaar in gesprek gaan over de toekomst van arbeidsmigratie in Nederland.
Credits
Het Actualiteitencollege in Den Haag is een reeks activiteiten van LeidenGlobal, in samenwerking met Studium Generale en Geopolitieknu en vindt plaats in het Haagse cultuurgebouw Amare.
Dit actualiteitencollege is mede tot stand gekomen in samenwerking met de Universiteit Leiden.