Volledige muziek line-up Rewire 2023 aangekondigd

Rewire deelt de volledige muziek line-up voor haar 12e editie, die plaatsvindt van 6 tot
en met 9 april in het centrum van Den Haag, waaronder Amare. De aankondiging omvat vele (wereld)premières, projecten in opdracht en unieke samenwerkingen die het streven van Rewire onderstrepen om muzikale experimenten, onderzoek en vernieuwing te faciliteren. Na eerder Soundwalk Collective & Patti Smith, Kelela, Fever Ray en vele andere artiesten te hebben aangekondigd, is de muziek line-up van Rewire 2023 nu compleet met de toevoeging van 58 nieuwe artiesten en projecten.

Nieuwe toevoegingen zijn wereldpremières van Alto Arc (Deafheaven's George Clarke, Danny L Harle, Hundred Waters's Trayer Tryon, en visagiste Isamaya Ffrench), Tim Hecker & Vincent de Belleval, Peter Zummo & KAKUHAN, Matthew Herbert & Julian Sartorius, The Paper Ensemble & Ale Hop, Pavel Milyakov & Perila, upsammy & Jonathan Castro presenteren Germ in a Population of Buildings, Wacław Zimpel & Ben Kreukniet presenteren Train Spotter, en Maoupa Mazzocchetti met Luna Maria Cedrón & Samir Aouad presenteren Heels of Joy. Een andere wereldpremière is een interdisciplinaire performance van Aura Satz, Rhodri Davies & Julia Eckhardt, die in opdracht een nieuwe compositie Occam Delta 20 van Éliane Radigue presenteren, gepaard met een film van Aura Satz.

Andere zojuist aangekondigde unieke optredens die te zien zijn tijdens Rewire 2023 zijn Daniel Blumberg, die GUT presenteert, Ellen Arkbro & Johan Graden, Amnesia Scanner & Freeka Tet presenteren snaptrance.webcam, Ghosted (Oren Ambarchi, Johan Berthling, Andreas Werliin), Nadah El Shazly & Elvin Brandhi, EXPAT (Mykki Blanco & Samuel Acevedo), HTRK, Lucinda Chua, KAKUHAN, Hatis Noit, Infinity Knives & Brian Ennals, Deena Abdelwahed, TLF Trio, Ana Roxanne, Malibu, Afrorack, CS + Kreme, Dale Cornish, Pierce Warnecke & Matthew Biederman presenteren Spillover, Zoh Amba, Slickback x Weirdcore presenteren VOID, Grand River presenteert All Above, Tzusing, Martha Skye Murphy, Aleksandra Słyż presenteert A Vibrant Touch, Zoë Mc Pherson & Alessandra Leone presenteren Pitch Blender, Dylan Henner, Enxin/Onyx, M. Takara & Carla Boregas, Bitter Babe b2b Manuka Honey, Safety Trance, Aquarian, Authentically Plastic, Pak Yan Lau presenteert Bakunawa, Youniss, Oscar Peters, Tatiana Koleva & Zhivko Vasilev, Elvin Brandhi, en Leslee Smucker presenteert Worlds Within.

In de komende weken wordt meer bekend gemaakt over de gratis toegankelijke openingsavond op donderdag 6 april en het uitgebreide contextprogramma met lezingen, workshops en film screenings.

Ontdek de volledige line-up via onderstaande flyer en lees meer over de verschillende
artiesten op rewirefestival.nl

 

Ook in Amare:

Dao Lu - Fire Dragon Den Haag

Elke donderdag / 12:30

do 20 jun ’24 - do 26 sep ’24

Social Dance: Hague Hoppers

Dans mee en laat je verrassen

do 12 sep ’24 - do 10 jul ’25

Meer Amare Stories: