vr 20 feb ’26 / 20:15
Migrations
New European Ensemble

Migrations

New European Ensemble
vr 20 feb / 20:15
vr 20 feb ’26
20:15
Hoe klinkt hoop als je je land bent ontvlucht en als pijn en verdriet in je hart woont. Hoe klinkt muziek als je deze gevoelens verklanken? Schreeuwend hard, verdrietig of intiem bewogen? Stap in de wereld van componisten en musici die alles achterlieten om ergens anders opnieuw te beginnen.

Programma

muziek van Hawar Tawfiq, Kinan Azmeh en Kinan Abu Afach

‘The Ensemble’s musicians are excellent without exception… The New European Ensemble has given an impeccable performance’…. El Pais

Deze avond draait om muziek die resoneert met de ziel van migratie. Niet als slachtofferverhaal, maar als krachtig bewijs van veerkracht, moed en creativiteit. Het New European Ensemble – zelf bestaande uit musici met diverse achtergronden – brengt muziek van Hawar Tawfiq, Kinan Azmeh en Kinan Abu Afach, componisten die hun thuisland (on)vrijwillig achter zich lieten. Geen poespas, geen clichés – puur eerlijke muziek die je raakt, inspireert en misschien zelfs uitdaagt om anders naar de wereld te kijken.

Ben je klaar om deze muzikale reis aan te gaan? Durf te luisteren. Durf te ontdekken. New European Ensemble.

Garderobe en drankje
Garderobe en een pauzedrankje zijn inbegrepen. Heeft het evenement geen pauze, dan ontvang je het drankje na afloop. 

Ooievaarspaskorting  
Houders van een Ooievaarspas krijgen 50% korting op de toegangsprijs van dit evenement. Om te boeken dienen wij de pas te registeren. Neem daarom contact op met ons bespreekbureau om kaarten te reserveren.   

Credits

New European Ensemble