Discover Your Talent
-
wo 25 mrt ’2616:30 - 20:30Amare
Programma
Inloop:
16:30 - 17:00
Kunstenplein:
17:00 - 20:30 Doorlopende workshops: fotografie, leerbewerken, meubels maken, nail-art, graffiti, lino, make-up, food
Chill area:
17:00 - 20:30 hosted by Onluck Events
Studio’s:
17:00 - 18:00 / 18:00 - 19:00 (2 rondes)
Branding/design workshop door The New Originals
Muziek(label) workshop door TopNotch
Dj workshop door Lucky Jones
Tribunetrap:
20:00 – 20:30 Paneltalk met Nnelg en Lavils
en host of the day: Jamal van Life After School en Davine van Studio12
Het programma zit vol interactieve workshops en kunstactiviteiten. Volg een DJ-workshop, leer hoe je je eigen kledingmerk opzet of ontdek tijdens een workshop van TopNotch hoe het eraan toegaat bij een muzieklabel. Daarnaast kun je zelf aan de slag met fotografie, graffiti, lino, leerbewerken, make-up, nail-art en meubelmaken.
De avond wordt afgesloten met een inspirerende talk, met onder andere artiesten Lavils en Nnelg, over talent, doorzettingsvermogen en het volgen van je eigen pad. Natuurlijk is er ook muziek en gratis eten voor alle bezoekers.
Discover Your Talent is een initiatief van STUDIO12, geïnitieerd door Davine Vaessen en biedt jongeren een veilige, laagdrempelige plek om zichzelf te laten zien en nieuwe mogelijkheden te ontdekken.
Jongeren uit Den Haag kunnen zich gratis aanmelden via de inschrijflink.