Learn from Marco Goecke’ by RIDCC

Free online and live talk
ma 29 sep / 20:00
ma 29 sep ’25
20:00
  • ma 29 sep ’25
    20:00
    Swing
    Geweest

Na de succesvolle online gesprekken met Hofesh Shechter, Sidi Larbi Cherkaoui en Wim Vandekeybus kondigen wij met trots een nieuwe hybride editie van Learn from Marco Goecke aan!

Programma

20:00 – 21:00 uur: Gesprek ‘Learn from Marco Goecke’, gepresenteerd door RIDCC
21:00 – 21:15 uur: Q&A met Marco Goecke en het publiek

Dit jaar breiden we ons eerdere online format uit met een live gesprek in Theater Amare in Den Haag, waardoor het gesprek voor iedereen in Nederland toegankelijk is. Tijdens dit gesprek deelt Marco Goecke zijn professionele reis, levenservaringen en geeft hij inspiratie voor choreografen, dansers en dansliefhebbers. Welke elementen hebben bijgedragen aan zijn succes, en met welke uitdagingen werd hij geconfronteerd?

Ben je benieuwd naar Marco's reis en hoe deze jou kan inspireren als choreograaf, danser of dansliefhebber?

Vragen over de registratie? Neem contact op met RIDCC.

Over Marco Goecke
Goecke volgde zijn opleiding aan de Balletacademie in München en studeerde in 1995 af aan het Koninklijk Conservatorium in Den Haag. Hij danste bij de Staatsoper Berlin en Theater Hagen, waar hij in 2000 zijn carrière als choreograaf begon. Sindsdien heeft hij meer dan 60 werken gecreëerd en belangrijke functies bekleed bij het Stuttgart Ballet, Scapino Ballet Rotterdam en het Nederlands Dans Theater. Marco is momenteel associate choreograaf van NDT en artistiek directeur van Ballet Basel.

 

Wachtlijst

Wenslijstje

Toegevoegd:

Ga naar wenslijstje