Valerie Kuypers

Haagse Vrijheidsmaaltijd

4 & 5 mei
di 5 mei / 17:30 - 19:30
di 5 mei ’26
17:30 - 19:30

Op dinsdag 5 mei is het Bevrijdingsdag en vieren we dat wij in Nederland in vrijheid mogen leven. Dan schuiven door de hele stad Hagenaars aan bij tientallen Vrijheidsmaaltijden, georganiseerd door bewoners en organisaties. De grootste daarvan is de Maaltijd van de Stad, die dit jaar plaatsvindt op het podium van Amare.

Tijdens deze bijzondere Vrijheidsmaaltijd schuiven 500 Hagenaars aan om samen te eten, in gesprek te gaan en stil te staan bij vrijheid en verbondenheid.

De samenwerking tussen Amare en de Haagse Vrijheidsmaaltijden vormt een mooie match: waar de maaltijden mensen verbinden aan tafel, doet Amare dat met muziek en dans uit alle culturen. Dit komt samen in een inspirerend programma, met onder andere een optreden van het Residentie Orkest. Ook in het gebouw en op het Spuiplein zijn op 5 mei verschillende activiteiten te beleven.

Wachtlijst

Wenslijstje

Toegevoegd:

Ga naar wenslijstje