FIND (Fonds Internationale Dans)

Drie Haagse dansorganisaties bundelen de krachten en halen meer internationale dans naar Amare.

Met FIND bundelen Amare, Holland Dance Festival en Nederlands Dans Theater hun krachten om spraakmakende internationale dansproducties naar Den Haag te halen en Den Haag als dé dansstad van Nederland verder te profileren.

View the programmes

    • Thu 30 May ’24
      19:45 - 22:00
      Danstheater
    • Fri 31 May ’24
      19:45 - 22:00
      Danstheater
    • Wed 29 May ’24
      19:45 - 22:00
      Danstheater
  • Until we sleep

    Far from the norm / Botis Seva
    Tue 17 Dec / 19:45
    Danstheater
    Tue 17 Dec ’24
    19:45
    Tickets
  • Thu 13 Mar ’25
    and
    Fri 14 Mar ’25
    Dates and times
    • Thu 13 Mar ’25
      19:45
      Danstheater
    • Fri 14 Mar ’25
      19:45
      Danstheater
  • Wed 28 May ’25
    -
    Fri 30 May ’25
    Dates and times
    • Wed 28 May ’25
      19:45
      Danstheater
    • Thu 29 May ’25
      19:45
      Danstheater
    • Fri 30 May ’25
      19:45
      Danstheater
    • Wed 18 Jun ’25
      19:45
      Danstheater
    • Thu 19 Jun ’25
      19:45
      Danstheater
    • Sat 21 Jun ’25
      19:45
      Danstheater
    • Sun 22 Jun ’25
      14:30
      Danstheater