© Dominik Wagner

Rhythm & Flow

ISH Dance Collective
wo 24 mrt / 19:45
wo 24 mrt ’27
19:45
  • wo 24 mrt ’27
    19:45
    Danstheater

In het award winning Rhythm & Flow van ISH Dance Collective komen hiphop, breaking, parkour, pole art en livemuziek samen in één explosieve stroom van energie. Rondom een gigantische buizenconstructie dagen performers en muzikanten elkaar uit, voeren ze de beat op en ontstaat een choreografie die pulseert, kantelt en telkens nieuwe vormen aanneemt.

Elke discipline heeft zijn eigen cadans: hiphop, breaking, parkour, pole art, freestyle en muziek. In Rhythm & Flow brengt choreograaf Marco Gerris deze werelden samen in een voorstelling waarin ritmes botsen, versmelten en opnieuw uiteenvallen. Geïnspireerd door murmurations, de betoverende bewegingen van zwermen vogels in de lucht, ontstaat een performance waarin de groep voortdurend van vorm verandert. De performers bewegen met elkaar mee, reageren op elkaar en vinden steeds opnieuw een gezamenlijke flow.

Een speelparadijs van buizen, beats en beweging
Het indrukwekkende decor van Ascon de Nijs, een podiumvullende buizenconstructie, vormt een uitdagend speelparadijs voor de cast. Hiphopdansers, parkouratleten, een pole artist, een DJ en een saxofonist gebruiken het decor als klimrek, lanceerplatform en muzikale arena. Verwacht adembenemende stunts, powermoves, opzwepende livemuziek en een fysieke intensiteit die je continu op het puntje van je stoel houdt.

Terug naar de roots van ISH
Met Rhythm & Flow keert artistiek leider Marco Gerris terug naar de roots van ISH Dance Collective: het combineren van hiphopdans en urban sports met theater, muziek en spektakel. De voorstelling werd lovend ontvangen door publiek en pers en won de Zwaan voor de Meest indrukwekkende dansproductie 2024. Uit het juryrapport: “De jury is steeds weer verrast door de manieren waarop een choreograaf bevraagt wat een dansvoorstelling moet of kan zijn.”

“Met 200 kilometer per uur knallen ze je brein in, om daar op oorstrelende composities nog lang na te trillen.”
- Theaterkrant

Garderobe en drankje  
Garderobe en een pauzedrankje zijn inbegrepen. Heeft het evenement geen pauze, dan ontvang je het drankje na afloop.  

Duur
1 uur en 15 minuten, zonder pauze

Leeftijd: 12+

Ooievaarspaskorting  
Houders van een Ooievaarspas krijgen 50% korting op de toegangsprijs van dit evenement. Om te boeken dienen wij de pas te registeren. Neem daarom contact op met ons bespreekbureau om kaarten te reserveren.   

Credits

ISH Dance Collective producent
Marco Gerris regie
Ascon de Nijs decor
Mike den Ottolander lichtontwerp
Studio Ruim – René van der Leest & Sigrid van Kleef kostuums
Rik Ronner, Irie Weergang Bove, Sanne Landvreugd compositie
Dominik Wagner fotografie

Wachtlijst

Wenslijstje

Toegevoegd:

Ga naar wenslijstje