FIND (Fonds Internationale Dans)

Drie Haagse dansorganisaties bundelen de krachten en halen meer internationale dans naar Amare

Met FIND bundelen drie Haagse organisaties hun krachten om spraakmakende internationale dansproducties naar Den Haag te halen en Den Haag als dé dansstad van Nederland verder te profileren.

Events:

    • Thu 24 Mar '22
      20:15
      Amare, Den Haag
      Danstheater
    • Fri 25 Mar '22
      20:15
      Amare, Den Haag
      Danstheater
    • Wed 15 Jun '22
      20:15 - 21:20
      Amare, Den Haag
      Danstheater
    • Thu 16 Jun '22
      20:15 - 21:20
      Amare, Den Haag
      Danstheater
    • Thu 8 Dec '22
      20:30 - 21:35
      Amare, Den Haag
      Danstheater
    • Fri 9 Dec '22
      20:30 - 21:35
      Amare, Den Haag
      Danstheater
    • Thu 12 Jan '23
      20:30 - 22:00
      Amare, Den Haag
      Danstheater
    • Fri 13 Jan '23
      20:30 - 22:00
      Amare, Den Haag
      Danstheater
    • Sat 14 Jan '23
      20:30 - 22:00
      Amare, Den Haag
      Danstheater
    • Sun 15 Jan '23
      14:00
      Amare, Den Haag
      Danstheater
    • Mon 20 Mar '23
      20:15
      Amare, Den Haag
      Danstheater
    • Tue 21 Mar '23
      20:15
      Amare, Den Haag
      Danstheater