Wie is wie?

Directie
Jan Zoet
Leontien Wiering

Theatertechniek & Planning
Hugo van Hulst (manager), David van Akkeren, Arjen Bijtelaar, Alex van Doesburg, Rutger van Dun, Matthijs Grool, Steve de Groot, Michel Langezaal, Willem Nijland, Manon van den Nouland, Henry Ouwens, John van der Putten, Peter Röge, Robert Streefland, Anouk Thole, Marco Tiessens, Rowan Heeringa, Jouri Visser, Arno Wijnberg, Sandra Wubs, Marij Heintz, Mick van der Werff, Jeroen Arends, Jarno Burger, Jeroen Arends, Edward Eraly, Evander Fivet (stagiair)

Zakelijke verhuur
Judith Ravensbergen (hoofd), Pauline Fransen van de Putte, Joyce Griep - Tonnon, Luca Tolhuisen, Anne Cenin, Ariane de Geus (stagiaire)

Programma
Geesje Prins (manager), Judy Albin, Miriam Brenner, Dorinda Hovenga, Neil Wallace, Mariska Simon, Gerko Telman, Melissa Tepper

Marketing
Mieke Beljaarts (manager), Beleke Bagchus, Luc den Bakker, Nadine Genuït, Henny van Haelen, Monique van Rijn, Carlijn Stortelder, Jorinde Vroonhof, Claire Wouters, Zoë Wals (stagiaire), Sascha Meijer (stagiaire)

Development & relatiebeheer
Irene Kovács (hoofd), Leonie Smit

Office management  
Benjamin Geurts

Huisvesting & Facilitair
Johan de Vos (manager), Duncan Bor, Marianne Havermans, Arnoud Jansen, Damoon Jawadnya, Willem Moerland, Shyam Bhagwandien, Marioleine Hendriks, Astrid Jahangier, Kitty Rolink, Monica Vermaat, Malik van Veen, Famke Voshol, Rolf Pronk, Lucretia Starke

ICT 
Sander den Heijer, Amir Shahali

Financiën en Control
Martijn van de Kamp (hoofd), Sadhana Boedhoe, Eline Moormann, Deborah Verstrate

Horeca & Publieksservice
Blaise van de Griend (hoofd), Jurrien Bunk, Frederieke Creemers, Said el Hamouti, Lars Molenaar, Benjamin Nolten, Samantha Nieuwpoort, Lisa Lucke, Didi Parlevliet

Informatie en kaartverkoop 
Stephen Mooibroek (coördinator), Zoheb Jahangier, Tyrisha Leutscher, Julian van Lith, Meia Oei, Rita Pas, Ingrid Snoei, Inez van der Sluijs, Maron Teerds, Eric Stofmeel, Tyrisha Leutscher, Afra Duncan, Inge Haye, Olga Meulendijk  

HR
Daiva de Heus, Angela Plijter

Comité van aanbevelingen

Wij zijn er trots op dat de volgende vertegenwoordigers uit het bedrijfsleven en de culturele sector hun naam verbonden hebben aan Amare en daarmee onze visie en missie ondersteunen:   

Hans Biesheuvel  Voorzitter ONL voor Ondernemers
Kaushilya Budhu Lall Meijer Advocaten
Tijl Beckand Stand-upcomedian/cabaretier, presentator, kenner klassieke muziek
Anja Bihlmaier Dirigent Residentie Orkest
Kees van Kooten Cabaretier en schrijver
Fabian Paagman Algemeen directeur Paagman
Karel de Rooij Cabaretier en regisseur
Pat Smith Zanger en nachtburgemeester Den Haag
Ab van van der Touw Voorzitter Raad van Commissarissen Platform voor Techniek Talent
Kenan Yildirim Managing director Shell Pensioenen NL
Cesar Zuiderwijk Drummer Golden Earring
Bruno Bruins Staadsraad Raad van State
Merlin Melles Founder